Medarbetare

Roger Hädinggård

SRF Aukt. redovisningskonsult Diplomerad företagskonsult
roger@celebra.se
070-772 10 00
026-27 28 50

Petra Åberg

SRF Auktoriserad redovisningskonsult
petra@celebra.se
070-777 04 00
026-27 28 52

Lena Brisfjord Kallio

SRF Auktoriserad lönekonsult Redovisningskonsult
lena@celebra.se
073-625 80 08
026-27 28 53

Mattias Söderström

Redovisningskonsult
mattias@celebra.se
070-486 56 00

Ann-Christine Hellgren

Redovisningskonsult
annki@celebra.se
026-27 28 54

Agneta Norstedt

Redovisningskonsult
agneta@celebra.se
026-27 28 51

Elin Boström

Redovisningskonsult (mammaledig)
elin@celebra.se